Trápí vás špatný spánek? Zkuste si pořídit kvalitní matraci

Kvalitní spánek je důležitý pro fyzické i duševní zdraví každého jednotlivce. Pokud jste se již několik dní pořádně nevyspali, chyba může být v nevyhovující matraci. Jakmile vás matrace při spaní tlačí nebo jste v ní až moc zapadlí, nebude se vám dobře spát. Investice do kvalitní matrace tak rozhodně nepředstavuje vyhozené peníze, protože na dobré matraci se lépe vyspíte, a tím pádem budete mít i více energie do života.

Z čeho jsou vyrobeny matrace 140 x 200 cm?

Matrace 140 x 200 cm vám poskytují dostatečný prostor pro kvalitní spánek na jednolůžkové posteli. Střed těchto matrací bývá velmi často vyztužen RE materiálem, díky čemuž bude matrace delší dobu držet svůj tvar. Ani po několika letech používání se na ní neobjeví propadlá místa. Sendvičové matrace jsou naopak vyrobeny z polyuretanových modifikovaných pěn o různé tuhosti, takže si můžete vybírat, zda budete spát na měkčí nebo tvrdší straně. 

Pro koho se hodí matrace 160 x 200 cm?

Matrace 160 x 200 cm se skvěle hodí jak pro dospělé, tak pro malé děti, případně dorostence. Díky speciálnímu prořezu uprostřed matrace je zaručena vzdušnost, a kromě toho také optimální rozložení váhy lidského těla. Tyto matrace můžete bez větších starostí umístit na klasické dřevěné rošty nebo na pevnou desku. Samozřejmostí je dodání ve snímatelném pratelném potahu se zipem.

Matrace 180 x 200 cm se dělí do několika kategorií

Nejenom matrace 180 x 200 cm se dělí hned do několika kategorií, které se liší použitými materiály a pořizovací cenou. Velice oblíbenou skupinu tvoří zdravotní matrace. Ty jsou speciálně přizpůsobeny zdravému spánku, ať už svou konstrukcí, nebo použitými materiály. Skvěle fungují jako prevence proti stresu, onemocnění páteře nebo bolestem kloubů. Samozřejmě si můžete vybrat mezi různými tvrdostmi a nosnostmi, abyste se během spánku cítili skutečně pohodlně.

Po pořízení kvalitní matrace se budete cítit jako znovuzrození. Ráno budete vstávat plní elánu, neboť nová matrace umožní vašemu organismu daleko lepší a efektivnější odpočinek.

- Komerční sdělení -PR článek

Redakce doporučuje

- Komerční sdělení -hobby

Další články autora

Stay on op - Ge the daily news in your inbox