Rodinný hotel na Benecku nabízí útulné ubytování nejenom rodinám s dětmi

V současné době plné stresu je třeba občas vypustit páru a odpočinout si od pracovních povinností a každodenních starostí. Nejlépe uděláte, pokud s dětmi vyrazíte někam do panenské přírody relativně daleko od civilizace, kde nebudete mít čas ani náladu přemýšlet nad povinnostmi. Jedním z takových míst je rodinný hotel v podhůří Krkonoš v oblasti Benecka.

Jak vypadají pokoje hotelu?

Rodinný hotel v Krkonoších nabízí ubytování nejenom rodinám s malými dětmi, ale také přátelům na výletech nebo zaměstnancům na firemních večírcích. Ať už patříte do kterékoliv skupiny, můžete se těšit na moderně zařízené pokoje, díky nimž patří hotel mezi nejvyhledávanější ubytování v Krkonoších. Celkem se zde nachází 16 pokojů s kapacitou 71 lůžek, a každý z nich je vybaven vlastním sociálním zařízením. Při pobytu se tak nebudete muset dělit o sprchu či toaletu s cizími lidmi.

Hotel vyniká rodinnou atmosférou

Ubytování v rodinném hotelu TOP na Benecku kromě vlastního sociálního zařízení nabízí i Wi-Fi připojení a vlastní televizí. Kromě toho si můžete zapůjčit dětskou přistýlku nebo videochůvičky, díky nimž máte o svých dětech neustálý přehled. Samozřejmostí je i fén na každém pokoji.

Jak je to se stravováním?

ProFamily Hotel TOP na Benecku v rámci pobytu poskytuje i vynikající pokrmy, které připravují kuchaři každý den z čerstvých surovin. Ty pochází primárně od místních dodavatelů, takže se můžete spolehnout na jejich kvalitu. Hotel pro děti i školy v přírodě nabízí snídani formou studeného či teplého bufetu. Po probuzení ochutnáte pečivo z místní pekárny, domácí pomazánky, šunky, míchaná vajíčka nebo čerstvé ovoce či zeleninu.

Hledáte útulný hotel v Krkonoších s příjemnými zaměstnanci? Navštivte hotel TOP Benecko a užijte si několik příjemných dní s vašimi ratolestmi. 

- Komerční sdělení -PR článek

Redakce doporučuje

- Komerční sdělení -hobby

Další články autora

Stay on op - Ge the daily news in your inbox